0

Kiedy to losowanie jest????

0

Na pewno jest tego wart

0

Jeśli już to Hleba za Riberyego nie będzie czego żałować.

0

niedobrze...

0

Bez paniki na pewno w następnych meczach Barca da rade. Dzisiaj po prostu szczęścia nam zabrkło.A Sędzia... szkoda gadać...

0

Serdecznie witamy! :) 3-0 dla Barcy będzie.

0

Barca the best!!! Szacun dla Pinto i Puyola i ten nasz niezawodny Samu :)

0

Eto'o niezawodny po prostu... :)

0

yeeeeah!!! Puyol Gol!!!!!!!!!!!!!!

0

i pomyśleć że miał grać teraz gdzieś w uzbekistanie... :) na szczęście został.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?